Automaatkäigukasti
remont ja hooldus

 

Automaatkäigukast (AKK) on keerukas mehhanism ning AKK mittekorrasoleku puhul soovitame pöörduda ILBOS-AUTO autoteenindusse. Eelkõige aga tahame oma klientidele ja Mercedes-Benz (MB) omanikele öelda, et AKK remont on kallis ning seda on võimalik vältida õigeaegse hoolduse tegemise ja õli vahetamisega AKKs.

Kui see aga siiski juhtus, võite tehtavate tööde kvaliteedis kindlad olla. Mercedes-Benz (MB) sõidukite AKK remondis on palju nüansse ja saladusi. Kitsas suunitlus, meie mehhaanikute kõrge professionaalsus ja aastatega omandatud kogemused võimaldavad väita, et me oleme Mercedes-Benz (MB) autode AKK remondi alal spetsialistid. AKK remonditöödel kasutatakse ILBOS-AUTO autoteeninduses ainult originaalvaruosi, mida teile suures valikus pakkuda võime. Erandjuhtudel korraldame detaili kataloogi järgi tellimise ja operatiivse Saksamaalt kohaletoomise.

AKK remonditeenused:

  • diagnostika
  • õlivahetus
  • mahavõtmine/kohale paigaldamine
  • remont
  • vahetus

 
AKK remondile antav garanti on 6 kuud!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uudised

1. juuni 2017. a. Nõudke soodustust!

!!! Juhime teie tähelepanu sellele, et flaieri esitamine annab teile õiguse saada soodustust. Soodustuse protsent ja teenused, mis soodustuse alla kuuluvad, on märgitud flaierile.
 

 
30. aprill 2017. a. Uuele aadressile

 

!!!Tähelepanu  Alates 
 2.MAI 2017 ILBOS-AUTO OÜ kolime uuele aadressile, Tallinn (Mustamäe) Kadaka tee 1/2 .Ootame meie kliente uuendatud ja laiendatud teeninduses.
Aadress kaart: https://goo.gl/maps/xps8tGXSgny
 
10. märts 2017. a. MB Online

!!! Meie firma on juurdepääs ühise andmebaasi (online) Mercedes-Benz(DSB-online) teenust vastavalt kliendi andmed edastatakse sõiduki andmed kaardi.

 
9. märts 2017. a. Broneerige aeg internetis

Nüüd on remondi- ja teenindusaega võimalik broneerida veebilehel.  Asjakohase vormi leiate siit...

 
8. märts 2017. a. Andke tagasisidet

Oleme tööle pannud tagasiside vormi. Ootame teie ettepanekuid ja arvamusi. Täname juba ette!
 

 
8. märts 2017. a. Juurdepääs WiFile ja ooteruum

Lugupeetud kliendid! Teie mugavuse huvides on meie teeninduses olemas nüüd ooteruum. Teil on võimalik remondiaega sisustada kuni 50 satelliidikanali vaatamise, autoajakirjade lehitsemise või asjaajamisega internetis WiFi kaudu.

 

Arvamused

Sõbrad!
Selleks et oma töö kvaliteeti pidevalt parandada, soovime kuulda teie arvamust meie teeninduse kohta. Meie jaoks on teie arvamus väga oluline. Kutsume teid ettevõtte arengus osalema ja avaldama oma soove autoteeninduse ja muude teenuste kohta.

 

 

Pildigalerii

 
 

 

Ilbos Auto

xxx

 


 

);