Saage meie kliendiks

Vabastage end liigsetest probleemidest, mis on seotud autoteeninduse ja -hooldusega, ning sõlmige autoteenindusega Ilbos-auto Grupp kliendileping.


Eelkõige soovime teid tänada selle eest, et te olete meiega. Praegu on paljudel tõsiseid raskusi, kuid isegi keeruliste tingimuste puhul ei istu me, käed rüpes. Tööde kvaliteetseks tegemiseks läheb vaja kõrgetasemelisi spetsialiste ja kallihinnalist varustust. Meil on olemas kõik hooldustöödeks ja diagnostikaks vajalikud seadmed ning me püüame teha oma tööd võimalikult kiiresti. Me arendame ka materiaal-tehnilist baasi, täiendame erivarustuse nimistut, otsime uusi partnereid – kõik see võimaldab pakkuda parimat teenindust mõistliku hinnaga. Täname teid toetuse ja usalduse eest meie töökoja vastu.

Jätke maha autoremondimured – kõigest kahe telefonikõne abil!

Meiega koos on mugav!
 

Nimi:
Perekonnanimi:
Telefon:
E-post:
Asutus:
Sõiduki reg. nr.:
Sõiduki VIN-kood:
Lisainfo:
Soovin uudiskirja:
Security Code:
CAPTCHA
Enter the code shown above in the box below
* required        

Uudised

1. juuni 2017. a. Nõudke soodustust!

!!! Juhime teie tähelepanu sellele, et flaieri esitamine annab teile õiguse saada soodustust. Soodustuse protsent ja teenused, mis soodustuse alla kuuluvad, on märgitud flaierile.
 

 
30. aprill 2017. a. Uuele aadressile

 

!!!Tähelepanu  Alates 
 2.MAI 2017 ILBOS-AUTO OÜ kolime uuele aadressile, Tallinn (Mustamäe) Kadaka tee 1/2 .Ootame meie kliente uuendatud ja laiendatud teeninduses.
Aadress kaart: https://goo.gl/maps/xps8tGXSgny
 
10. märts 2017. a. MB Online

!!! Meie firma on juurdepääs ühise andmebaasi (online) Mercedes-Benz(DSB-online) teenust vastavalt kliendi andmed edastatakse sõiduki andmed kaardi.

 
9. märts 2017. a. Broneerige aeg internetis

Nüüd on remondi- ja teenindusaega võimalik broneerida veebilehel.  Asjakohase vormi leiate siit...

 
8. märts 2017. a. Andke tagasisidet

Oleme tööle pannud tagasiside vormi. Ootame teie ettepanekuid ja arvamusi. Täname juba ette!
 

 
8. märts 2017. a. Juurdepääs WiFile ja ooteruum

Lugupeetud kliendid! Teie mugavuse huvides on meie teeninduses olemas nüüd ooteruum. Teil on võimalik remondiaega sisustada kuni 50 satelliidikanali vaatamise, autoajakirjade lehitsemise või asjaajamisega internetis WiFi kaudu.

 

Arvamused

Sõbrad!
Selleks et oma töö kvaliteeti pidevalt parandada, soovime kuulda teie arvamust meie teeninduse kohta. Meie jaoks on teie arvamus väga oluline. Kutsume teid ettevõtte arengus osalema ja avaldama oma soove autoteeninduse ja muude teenuste kohta.

 

 

Pildigalerii

 
 

 

Ilbos Auto

xxx

 


 

);