Otsid MB varuosi?

Tekkis küsimus

remondi või hoolduse kohta?

 

Auto vajab remonti?

 

Eriti tingimused püsikliente Hooldatakse (õlivahetus) meie autoservise. Soodustust kõik tööd ja varuosad 10--20%

 


Varuosad ja tarvikud taskukohaste hindadega


Meil on heameel teatada, et tänu Saksamaa partneritele on meil võimalik pakkuda laia valikut originaalvaruosi ja -tarvikuid sellistele automarkidele nagu Mercedes-Benz, Smart, BMW, WAG ja Porsсhe. Müük toimub kauba olemasolul laost ning mis tahes olemasolevat osa on võimalik ka tellida.  Tellimuse saab esitada telefonil 6 748 044 või e-posti aadressil varuosad@ilb.ee. Vajaduse korral toimetame kauba kiiresti kohale.
 

 

 

Mercedese sajandi superauto SLS AMG

Igat kodunäitust peetakse autofirmades erakordselt tähtsaks, kuna just kodupublikut jõuab seda enim külastama. Seetõttu tasub alati üritada endast parimat anda ja ekspositsioon võimalikult rikkalikuks teha. Daimleri kontserni kuuluv Mercedese põhiliseks pärliks käimasoleval Frankfurdi näitusel on kahtlemata uus superauto SLS AMG. Ning miks ainult Mercedese jaoks, võimalik, et see hääletatakse ka näituse parimaks: imidžit, stiili ja powerit on sel ehk enamgi kui teistel. Väikese erandiga muidugi - Bugattit ei tohi ära unustada. Kuid viimane on väljas ideeautoga, SLS AMG aga on juba valmis sõiduk, mis järgmise aasta lõpus kenasti konveierile jõuab. Tõsi, see „konveier” hakkab üsna aeglaselt liikuma, sest alates 177 310 eurost maksvate sõidukite ostjaid just ülemäära palju ei leidu.

Auto disaini on küllalt raske kommenteerida, selles on ühteaegu ülbet arrogantnsust kui ka macholikku maskuliinsust. Samas ei puudu ei voolujoonelisus ega dünaamilisus. Ja muidugi need küljele üles avanevad uksed – legendaarse Gullwingi ideoloogiline järglane polekski saanud teistsugustega olla. Silmailu on igal juhul palju ning auto ümber keerleb pidevalt uudishimulike austajate parv. Auto sportlikke omadusi toodi näitusel tutvustama ka McLaren Mercedese vormel 1 meeskonna esisõitja Lewis Hamilton isiklikult.

Uut madallennuvahendit leiti kõige otstarbekam olevat edasi viima Mercedesele kuuluva tuuningfirma AMG poolt ettevalmistatav 6,3liitise kubatuuriga V8 bensiinimootor, mis asub auto ninaosas. Tegu on nn front-mid asetusega: parema kaalujaotuse seisukohast lähtuvalt tuuakse jõuallikas võimalikult taha. Kõnealuse mudeli juures saavutati üsna ideaalilähedane tulemus 47:53. Koos madala raskuskeskmega on nõndaviisi hea juhitavus tagatud. Mootori tippvõimsuseks on 571 hobujõudu ning maksimaalseks pöördemomendiks 650 Nm. Selle külge paigaldatakse seitsmeastmeline topeltsiduritega käigukast.

Paigalt 3,8sekundiga sajani kiirendava auto tippkiiruseks lubatakse 317 km/h ning keskmiseks kütusekuluks kombineeritud tsüklis 13,2 liitrit.

Auto esitlusel ütles Mercedese tegevjuht Dieter Zetsche, et SLS MG loomiseks kasutati kogu firma neljakümne aasta pikkust mootorispordikogemust ning kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid. Kokkuvõttes valmis sõiduk, mis oma väljanägemiselt, dünaamilistelt omadustelt ja sõiduelamustelt on võrreldav tippklassi kuuluvate autodega.  (Allikas www.autonet.ee).

Uudised

1. juuni 2017. a. Nõudke soodustust!

!!! Juhime teie tähelepanu sellele, et flaieri esitamine annab teile õiguse saada soodustust. Soodustuse protsent ja teenused, mis soodustuse alla kuuluvad, on märgitud flaierile.
 

 
30. aprill 2017. a. Uuele aadressile

 

!!!Tähelepanu  Alates 
 2.MAI 2017 ILBOS-AUTO OÜ kolime uuele aadressile, Tallinn (Mustamäe) Kadaka tee 1/2 .Ootame meie kliente uuendatud ja laiendatud teeninduses.
Aadress kaart: https://goo.gl/maps/xps8tGXSgny
 
10. märts 2017. a. MB Online

!!! Meie firma on juurdepääs ühise andmebaasi (online) Mercedes-Benz(DSB-online) teenust vastavalt kliendi andmed edastatakse sõiduki andmed kaardi.

 
9. märts 2017. a. Broneerige aeg internetis

Nüüd on remondi- ja teenindusaega võimalik broneerida veebilehel.  Asjakohase vormi leiate siit...

 
8. märts 2017. a. Andke tagasisidet

Oleme tööle pannud tagasiside vormi. Ootame teie ettepanekuid ja arvamusi. Täname juba ette!
 

 
8. märts 2017. a. Juurdepääs WiFile ja ooteruum

Lugupeetud kliendid! Teie mugavuse huvides on meie teeninduses olemas nüüd ooteruum. Teil on võimalik remondiaega sisustada kuni 50 satelliidikanali vaatamise, autoajakirjade lehitsemise või asjaajamisega internetis WiFi kaudu.

 

Arvamused

Sõbrad!
Selleks et oma töö kvaliteeti pidevalt parandada, soovime kuulda teie arvamust meie teeninduse kohta. Meie jaoks on teie arvamus väga oluline. Kutsume teid ettevõtte arengus osalema ja avaldama oma soove autoteeninduse ja muude teenuste kohta.

 

 

Pildigalerii

 
 

 

Ilbos Auto

xxx

 


 

);