Originaal
Mercedes-Benz
varuosad

 

Iga tõeline sõidukiomanik suhtub oma Mercedes-Benz (MB) südamevärinaga ning saab aru, et kõik auto varuosad tema autole ei sobi. Suuremalt jaolt on soovitatav omandada auto varuosad, mis on toodetud sama tootja poolt, kes valmistas ka sõiduki.

Meie laos on üle 3000 sõiduki igapäevaseks remondiks vajalikud auto varuosad ja koostised ning ainult 30 % neist on nn «mitte originaalset», millel puudub  Mercedes-Benz märgis. Suurem osa tootjaist tarnib oma toodangut Daimler konveieri jaoks, kuid tänu Saksamaalt otsetarnetele ja vahendajate puudumisele on meie hinnad alati mõistlikud. Hoolduse ja remondi tegemisel meie autoteeninduses anname me meil omandatud ja paigaldatud auto varuosadele 1 aastase kvaliteedi ja ekspluatatsiooni garantii!!!

Kui tegemist on põhjalikuma remondiga, kulub «keerukate» detailide tellimisele ja kohaletoimetamisele 2-4 päeva. Auto varuosade tellimine toimub meie euroopa partnerite arenenud võrgu kaudu. Pöödudes varuosa omandamiseks meie autoteenindusse, võite te saksa autoosade ehtsuses ja kvaliteedis  täiesti kindlad olla.

 

Mercedese auto varuosade etiketile paigutatud teave:


Mercedes-Benzi auto varuosade pakendi uuel etiketil on täita oluline funktsioon – anda ülevaatlikku, ühetaolist ja täielikku teavet pakendi sisu kohta. Ühelt poolt toote nimetuse abil neljas (saksa, inglise, hispaania ja prantsuse) keeles ning teiselt poolt Mercedes-Benzi varuosa numbriga, mis on lisaks antud vöötkoodi 128 kujul.

1.  Osa nimetus neljas keeles.
2. Valmistatud ... – Mercedes-Benzi varuosa valmistajariik.
3. Mercedes-Benzi originaalvaruosad / kontrollitud kvaliteet.
4.  Osa (Mercedes-Benzi varuosa) number kataloogi järgi.
5.  Osa (Mercedes-Benzi varuosa) number vöötkoodi 128 kujul.
6.  Tarnija / kontserni DaimlerChrysler AG valmistajatehase number.
7.  Osade arv pakendis. Mercedes-Benzi varuosa number.
 

 

 

ЭEtikett paikneb reeglina pakendi vasakus ülanurgas, pikiservaga paralleelselt. Hologramm kantakse peale selliselt, et selle abil pitseeritakse pakendi avamispind, mis muudab iga avamiskatse kohe ja pöördumatult märgatavaks. Sel viisil on iga pakendit võimalik kasutada ainult üks kord. Prime Line’i sarja toodete pakendile kantakse jooksva numeratsiooniga hologrammid. Iga volitatud ettevõte saab just niipalju hologramme, kui on vaja osade pakendamiseks. Väljaantavate numbrite süstematiseerimise üle peetakse ranget arvestust, mis võimaldab täpselt jälgida teekonda Mercedes-Benzi originaalvaruosade valmistamisest kuni müügini. Niisugune süsteem kehtib kogu maailmas.

Erandjuhtudel kantakse hologrammid otse osadele. Nii on see näiteks tuuleklaaside, akude ja väljalasketorude puhul.

Lisateavet saab ILBOS-AUTO GRUPI autokeskuse tehnilistelt spetsialistidelt, kui te võtate meiega ühendust.

 

 

 

 

 


*Teave originaalvaruosade kohta on esitatud veebilehelt www.mercedes-benz.ru.

Uudised

1. juuni 2017. a. Nõudke soodustust!

!!! Juhime teie tähelepanu sellele, et flaieri esitamine annab teile õiguse saada soodustust. Soodustuse protsent ja teenused, mis soodustuse alla kuuluvad, on märgitud flaierile.
 

 
30. aprill 2017. a. Uuele aadressile

 

!!!Tähelepanu  Alates 
 2.MAI 2017 ILBOS-AUTO OÜ kolime uuele aadressile, Tallinn (Mustamäe) Kadaka tee 1/2 .Ootame meie kliente uuendatud ja laiendatud teeninduses.
Aadress kaart: https://goo.gl/maps/xps8tGXSgny
 
10. märts 2017. a. MB Online

!!! Meie firma on juurdepääs ühise andmebaasi (online) Mercedes-Benz(DSB-online) teenust vastavalt kliendi andmed edastatakse sõiduki andmed kaardi.

 
9. märts 2017. a. Broneerige aeg internetis

Nüüd on remondi- ja teenindusaega võimalik broneerida veebilehel.  Asjakohase vormi leiate siit...

 
8. märts 2017. a. Andke tagasisidet

Oleme tööle pannud tagasiside vormi. Ootame teie ettepanekuid ja arvamusi. Täname juba ette!
 

 
8. märts 2017. a. Juurdepääs WiFile ja ooteruum

Lugupeetud kliendid! Teie mugavuse huvides on meie teeninduses olemas nüüd ooteruum. Teil on võimalik remondiaega sisustada kuni 50 satelliidikanali vaatamise, autoajakirjade lehitsemise või asjaajamisega internetis WiFi kaudu.

 

Arvamused

Sõbrad!
Selleks et oma töö kvaliteeti pidevalt parandada, soovime kuulda teie arvamust meie teeninduse kohta. Meie jaoks on teie arvamus väga oluline. Kutsume teid ettevõtte arengus osalema ja avaldama oma soove autoteeninduse ja muude teenuste kohta.

 

 

Pildigalerii

 
 

 

Ilbos Auto

xxx

 


 

);