Sildade reguleerimine

 

 

Kui tihti on vaja kontrollida sõiduki vedrustuse geomeetriat?


Aja jooksul vedrustuse regulatsioon häirub. See sõltub teekatte seisukorrast, vedrustuse sõlmede ja rooliseade detailide loomulikust kulumisest. Riketega kaasneb esialgsete näitajate muutumine ja lõtkude suurenemine. Seepärast on iga 20 000-30 000 km läbisõidu järel soovitatav teha rataste seadenurkade kontrolli ja vajadusel nende reguleerimist. See mõjutab kütusekulu, parandab auto juhitavust ja teel püsivust, vähendab vedrustuse ja rooliseade elementidele langevat koormust ning kummide kulumist. Esialgselt ülesseatud nurkade nihkumine võib olla põhjustatud ka ettenägematutest asjaoludest:  avarii tagajärjel tekkinud kere ülemise ja alumise osa deformatsioonist, tugevatest löökidest, auku, kaevu või teeäärisele sõitmisest. Pidage meeles – igal stendil asjatundlikku ja vigadeta  rataste kaldenurkade ja  kokkujooksu reguleerimist/kontrolli Mercedes sõidukitele teha ei saa!

Sildade reguleerimist teostatakse ILBOS-AUTO autoteeninduses eristendil CORCHI (CORCHI saidile). 1947. a asutatud firma asub rataste kaldenurkade ja kokkujooksu kontrollimise ja reguleerimise stendide tootmises  maailmas liidrikohal. CORCHI seadmetel kehastunud uusimad tehnoloogilised lahendused, juhtiv tarkvara ning kõrge usaldusväärsus teevad CORCHI toodangu konkurentidele kättesaamatuks!
CORCHI toodang on leidnud kõigi juhtivate autotootjate heakskiidu.  Rataste kaldenurki ja kokkujooksu kontrollime ja reguleerimime viimase põlvkonna stendil, mis võimaldab autovedrustuse seadenurki  kolmemõõtmelises kujutuses kontrollida. See tõstab (suurendab) rataste seadenurkade reguleerimise täpsust. Meie stend on varustatud ka inklinomeetriga, ilma milleta õiget rataste kokkujooksu pole tänapäeva autol  üldse võimalik teha.

 

Uudised

1. juuni 2017. a. Nõudke soodustust!

!!! Juhime teie tähelepanu sellele, et flaieri esitamine annab teile õiguse saada soodustust. Soodustuse protsent ja teenused, mis soodustuse alla kuuluvad, on märgitud flaierile.
 

 
30. aprill 2017. a. Uuele aadressile

 

!!!Tähelepanu  Alates 
 2.MAI 2017 ILBOS-AUTO OÜ kolime uuele aadressile, Tallinn (Mustamäe) Kadaka tee 1/2 .Ootame meie kliente uuendatud ja laiendatud teeninduses.
Aadress kaart: https://goo.gl/maps/xps8tGXSgny
 
10. märts 2017. a. MB Online

!!! Meie firma on juurdepääs ühise andmebaasi (online) Mercedes-Benz(DSB-online) teenust vastavalt kliendi andmed edastatakse sõiduki andmed kaardi.

 
9. märts 2017. a. Broneerige aeg internetis

Nüüd on remondi- ja teenindusaega võimalik broneerida veebilehel.  Asjakohase vormi leiate siit...

 
8. märts 2017. a. Andke tagasisidet

Oleme tööle pannud tagasiside vormi. Ootame teie ettepanekuid ja arvamusi. Täname juba ette!
 

 
8. märts 2017. a. Juurdepääs WiFile ja ooteruum

Lugupeetud kliendid! Teie mugavuse huvides on meie teeninduses olemas nüüd ooteruum. Teil on võimalik remondiaega sisustada kuni 50 satelliidikanali vaatamise, autoajakirjade lehitsemise või asjaajamisega internetis WiFi kaudu.

 

Arvamused

Sõbrad!
Selleks et oma töö kvaliteeti pidevalt parandada, soovime kuulda teie arvamust meie teeninduse kohta. Meie jaoks on teie arvamus väga oluline. Kutsume teid ettevõtte arengus osalema ja avaldama oma soove autoteeninduse ja muude teenuste kohta.

 

 

Pildigalerii

 
 

 

Ilbos Auto

xxx

 


 

);