Remont

 

Teie auto remont ja remondilukksepatööd on efektiivsed vaid juhul, kui algselt on kõik rikked asjatundlikult välja selgitatud. Kui me räägime lukksepatöödest, peame suuremalt jaolt silmas peamiste agregaatide ja sõlmede, mis tagavad auto juhitavuse, teel püsimise ja siit tulenevalt teie ohutuse,  vahetamisega seotud töid.

Lukksepatöid tegev meister peab olema äärmiselt tähelepanelik, väga ettevaatlik ja kutseteadlik. Kõik ILBOS-AUTO auto remont teeninduses töötavad meistrid vastavad nendele nõuetele. ILBOS-AUTO autoteeninduses püüdleme me selle poole, et te jääksite teeninduskvaliteediga, tehtud tööde tasemega ja lõpptulemusega kindlasti rahule.

Kõiki töid tehakse pikkade aastate jooksul omandatud kogemusi arvestades ja erineva suunitlusega oma ala meistreid kaasates. Sellega me tagame ühe peamistest kliendi ootustest – tööde operatiivsuse. Töid tehakse saksa firma Nusbaum tõstukeid kasutades. Iga töökoht on varustatud professionaalsete lukksepa- ja pneumotööriistadega, samuti Daimler AG inseneride poolt välja töötatud spetsiaalsete võtmetega.

Kuna sõidukite mudelirida pidevalt muutub, viime me oma spetsialistide jaoks läbi tehnilist väljaõpet ja treeninguid. Täiustades meisterlikkust, püüdleme olla parimad. Uuendame tarkvara, tõstame töötajate kvalifikatsiooni.

ILBOS-AUTO autoteeninduses tehtav auto remont:

  • lukksepatööd (sh auto remondiga seotud keevitustööd);
  • auto käiguosa remont (sh amortisaatorite vahetus);
  • agregaatide mahavõtmine, remont ja paigaldus (sidur,AKK);
  • summuti remont, partikulaarsete filtrite vahetus;
  • ja paljud muud remonditööd.

 

 

Uudised

1. juuni 2017. a. Nõudke soodustust!

!!! Juhime teie tähelepanu sellele, et flaieri esitamine annab teile õiguse saada soodustust. Soodustuse protsent ja teenused, mis soodustuse alla kuuluvad, on märgitud flaierile.
 

 
30. aprill 2017. a. Uuele aadressile

 

!!!Tähelepanu  Alates 
 2.MAI 2017 ILBOS-AUTO OÜ kolime uuele aadressile, Tallinn (Mustamäe) Kadaka tee 1/2 .Ootame meie kliente uuendatud ja laiendatud teeninduses.
Aadress kaart: https://goo.gl/maps/xps8tGXSgny
 
10. märts 2017. a. MB Online

!!! Meie firma on juurdepääs ühise andmebaasi (online) Mercedes-Benz(DSB-online) teenust vastavalt kliendi andmed edastatakse sõiduki andmed kaardi.

 
9. märts 2017. a. Broneerige aeg internetis

Nüüd on remondi- ja teenindusaega võimalik broneerida veebilehel.  Asjakohase vormi leiate siit...

 
8. märts 2017. a. Andke tagasisidet

Oleme tööle pannud tagasiside vormi. Ootame teie ettepanekuid ja arvamusi. Täname juba ette!
 

 
8. märts 2017. a. Juurdepääs WiFile ja ooteruum

Lugupeetud kliendid! Teie mugavuse huvides on meie teeninduses olemas nüüd ooteruum. Teil on võimalik remondiaega sisustada kuni 50 satelliidikanali vaatamise, autoajakirjade lehitsemise või asjaajamisega internetis WiFi kaudu.

 

Arvamused

Sõbrad!
Selleks et oma töö kvaliteeti pidevalt parandada, soovime kuulda teie arvamust meie teeninduse kohta. Meie jaoks on teie arvamus väga oluline. Kutsume teid ettevõtte arengus osalema ja avaldama oma soove autoteeninduse ja muude teenuste kohta.

 

 

Pildigalerii

 
 

 

Ilbos Auto

xxx

 


 

);