Keretööd

 

 

ILBOS-AUTO autoteeninduses teostatakse Mercedes-Benz (MB) järgmised sõidukite auto keretööd: remonti ja värvimist. Reeglina kujutavad auto keretööd endast sõiduki geomeetria ja värvikorra taastamisele suunatud komplekstöid. Auto Keretööde maksumus on suhteliselt kõrge. Reeglina pakub meister kliendile mitut taastusstrateegiat, mis määravadki tööde maksumuse ja iseloomu.  Kusjuures 30-50 % moodustavad materjalikulud.

Kuna  konkreetsest situatsioonist ja faktoritest sõltub palju, läheneme me Iga tellija nõustamisele individuaalselt ning kuna mõnedel juhtudel tuleb kõikide rikete avastamiseks sõiduk osadeks lahti võtta, saab asjatundlikku kalkulatsiooni  koostada ainult spetsialist. Kõiki värvimistöid ja muud auto keretööd ILBOS-AUTO autoteeninduses teostab kõrge kvalifikatsiooniga meister, kes on sellel alal töötanud juba üle 10 aasta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uudised

1. juuni 2017. a. Nõudke soodustust!

!!! Juhime teie tähelepanu sellele, et flaieri esitamine annab teile õiguse saada soodustust. Soodustuse protsent ja teenused, mis soodustuse alla kuuluvad, on märgitud flaierile.
 

 
30. aprill 2017. a. Uuele aadressile

 

!!!Tähelepanu  Alates 
 2.MAI 2017 ILBOS-AUTO OÜ kolime uuele aadressile, Tallinn (Mustamäe) Kadaka tee 1/2 .Ootame meie kliente uuendatud ja laiendatud teeninduses.
Aadress kaart: https://goo.gl/maps/xps8tGXSgny
 
10. märts 2017. a. MB Online

!!! Meie firma on juurdepääs ühise andmebaasi (online) Mercedes-Benz(DSB-online) teenust vastavalt kliendi andmed edastatakse sõiduki andmed kaardi.

 
9. märts 2017. a. Broneerige aeg internetis

Nüüd on remondi- ja teenindusaega võimalik broneerida veebilehel.  Asjakohase vormi leiate siit...

 
8. märts 2017. a. Andke tagasisidet

Oleme tööle pannud tagasiside vormi. Ootame teie ettepanekuid ja arvamusi. Täname juba ette!
 

 
8. märts 2017. a. Juurdepääs WiFile ja ooteruum

Lugupeetud kliendid! Teie mugavuse huvides on meie teeninduses olemas nüüd ooteruum. Teil on võimalik remondiaega sisustada kuni 50 satelliidikanali vaatamise, autoajakirjade lehitsemise või asjaajamisega internetis WiFi kaudu.

 

Arvamused

Sõbrad!
Selleks et oma töö kvaliteeti pidevalt parandada, soovime kuulda teie arvamust meie teeninduse kohta. Meie jaoks on teie arvamus väga oluline. Kutsume teid ettevõtte arengus osalema ja avaldama oma soove autoteeninduse ja muude teenuste kohta.

 

 

Pildigalerii

 
 

 

Ilbos Auto

xxx

 


 

);