Meie tööst

 

 

Autoteenindus ILBOS-AUTO spetsialiseerub kõikide Mercedes-Benz (MB) sõidu- ja maastikuautode mudelite hooldusele ja remondile. Ühele automargile orienteeritus aitab meil arvestada kõiki selle ekspluateerimise aspekte. Me ei vaja  ilusaid silte ja valjut reklaami. Omades oma käsutuses laia tehnilist baasi eelistame me päev päeva järel tõsta oma kvalifikatsiooni, võttes vastu ja suhtudes igasse töösse kui isiklikku väljakutsesse ning andes endast parima kliendi huvides väärilise tulemuse tagamiseks. Igapäevaste ülesannete lahendamisel samm sammu järel omandatav professionaalsus ja meisterlikkus aitab meil teha töid maksimaalselt kõrgel tasemel, võimalusel lühendades tööde tegemise tähtaegu, mis omakorda säästab meie klientide aega ja vahendeid. Me oskame hinnata aega ja raha!

 

Autoteenindus ILBOS-AUTO pakub täiskompleksteenust autode hooldus- ja remonditööde tegemisel, alates laterna vahetusest ja lõpetades automaatkäigukastide (AKK) ning ükskõik kui keeruka mootori remondiga. Ametlikult tegutseb firma alates 1999. aastast, kuid autoteeninduses töötavad spetsialistid alustasid oma tööalast tegevust ammu enne seda, juba 1987. aastal. Autoteenindus ILBOS-AUTO kujutab endast omamoodi unikaalset töökoda. Me mitte ainult ei teeni raha – me oleme insenerikunsti austajad. Meile meeldivad mehhanismid, oma töös püüame säilitada Stuttgarti inseneride suhtumist, mille eest neid autosid nii hinnatakse, ning kõike seda, mida omaniku jaoks kehastab kapotil asetsev kolmekiireline täht.

 

Tänu kaasaegsete tehnoloogiate juurutamisele ja oma tööle pühendumusele oleme juba üle 10 aasta turul kindlalt positsioneeritud ning võitnud nii era- kui korporatiivsete klientide usalduse. Paljud neist, kes meie tegutsemise alguses meisse uskusid, pole meis pettunud ning kasutavad jätkuvalt ILBOS-AUTO autoteeninduse teenuseid. Arvame, et see on parim näitaja, sest mis ka teie autoga ei juhtuks ning millist remonti ta ka ei vajaks – see saab tehtud kõrgel tasemel ja mõistliku raha eest, sõltumata tehnilise ülesande keerukusest. Usaldades oma auto meistri kätte, usaldate te talle eelkõige oma ja oma lähedaste turvalisuse.


 

Uudised

1. juuni 2017. a. Nõudke soodustust!

!!! Juhime teie tähelepanu sellele, et flaieri esitamine annab teile õiguse saada soodustust. Soodustuse protsent ja teenused, mis soodustuse alla kuuluvad, on märgitud flaierile.
 

 
30. aprill 2017. a. Uuele aadressile

 

!!!Tähelepanu  Alates 
 2.MAI 2017 ILBOS-AUTO OÜ kolime uuele aadressile, Tallinn (Mustamäe) Kadaka tee 1/2 .Ootame meie kliente uuendatud ja laiendatud teeninduses.
Aadress kaart: https://goo.gl/maps/xps8tGXSgny
 
10. märts 2017. a. MB Online

!!! Meie firma on juurdepääs ühise andmebaasi (online) Mercedes-Benz(DSB-online) teenust vastavalt kliendi andmed edastatakse sõiduki andmed kaardi.

 
9. märts 2017. a. Broneerige aeg internetis

Nüüd on remondi- ja teenindusaega võimalik broneerida veebilehel.  Asjakohase vormi leiate siit...

 
8. märts 2017. a. Andke tagasisidet

Oleme tööle pannud tagasiside vormi. Ootame teie ettepanekuid ja arvamusi. Täname juba ette!
 

 
8. märts 2017. a. Juurdepääs WiFile ja ooteruum

Lugupeetud kliendid! Teie mugavuse huvides on meie teeninduses olemas nüüd ooteruum. Teil on võimalik remondiaega sisustada kuni 50 satelliidikanali vaatamise, autoajakirjade lehitsemise või asjaajamisega internetis WiFi kaudu.

 

Arvamused

Sõbrad!
Selleks et oma töö kvaliteeti pidevalt parandada, soovime kuulda teie arvamust meie teeninduse kohta. Meie jaoks on teie arvamus väga oluline. Kutsume teid ettevõtte arengus osalema ja avaldama oma soove autoteeninduse ja muude teenuste kohta.

 

 

Pildigalerii

 
 

 

Ilbos Auto

xxx

 


 

);