Eelised

Et auto teeniks teid pikki aastaid ning te kunagi ei kahtleks selle turvalisuses ja ohutuses, tuleb autole  teha professionaalset tehnilist hooldust ja remonti. ILBOS-AUTO GRUPP OÜ autoteeninduses on selleks loodud kõik tingimused.

Pakume oma klientidele teenuste täiskogumit mõistlike hindadega. Varuosad, kõik hooldus- ja remonditööd, õlivahetus on ainult mõned laiast teenuste spektrist, mida me oma klientidele pakume. Iga auto kantakse meie arvutisse ning te võite alati saada usaldusväärset ja täielikku infot oma auto hoolduse „ajaloost“.  Tehtud hoolduse kohta on soovi korral võimalik teha märkeid hooldusraamatusse, samuti ka elektroonilisse hooldusraamatusse.

 

Elektrooniline on-line hooldusraamat (Digital Service Booklet (DSB)).

Autode Mercedes-Benz (MB) kasutajatele on nüüd tagatud transpordivahendile teostatud hooldus- ja remonditööde arvestuse lihtne ja ohutu viis. DSB sisaldab kõikide tehtud hooldustööde aruannet, asendades seni kasutusel olnud sõiduautode Mercedes-Benz (MB) hooldustöödel täidetavaid dokumente.

2007. aastal kasutusele võetud on-line hooldusraamat on alates 1. juulist 2008. a kättesaadav 35 riigis, hõlmates kogu sõiduautode mudelirida, st Mercedes-Benz (MB) laiendas võimalust dokumenteerida hooldust on-line kaudu, mis seni oli kättesaadav ainult E/CLS/SL/SLK-Class jaoks ning lülitas sinna kogu sõiduautode mudelirea

Et minimeerida teie remondimuresid ja viia need kahe telefonikõne piiridesse, on meil olemas oma varuosade ladu, kus me hoiame enim nõutavaid detaile. 95 % juhtudest võime me hooldus- ja remonditöid teha operatiivselt, sundimata kliente oma toiminguid katkestama ja vajaliku varuosa otsides mööda poode jooksma. Teil tuleb meile ainult helistada ja oma auto remonti registreerida, meie omalt poolt teatame teile, kui auto on valmis. Keerukate remontide puhul võtab varuosade tellimine ja kohaletoimetamine aega 2-4 päeva ning toimub see meie euroopa partnerite arenenud võrgu kaudu.

 

 

 

 

 

 

 

Uudised

1. juuni 2017. a. Nõudke soodustust!

!!! Juhime teie tähelepanu sellele, et flaieri esitamine annab teile õiguse saada soodustust. Soodustuse protsent ja teenused, mis soodustuse alla kuuluvad, on märgitud flaierile.
 

 
30. aprill 2017. a. Uuele aadressile

 

!!!Tähelepanu  Alates 
 2.MAI 2017 ILBOS-AUTO OÜ kolime uuele aadressile, Tallinn (Mustamäe) Kadaka tee 1/2 .Ootame meie kliente uuendatud ja laiendatud teeninduses.
Aadress kaart: https://goo.gl/maps/xps8tGXSgny
 
10. märts 2017. a. MB Online

!!! Meie firma on juurdepääs ühise andmebaasi (online) Mercedes-Benz(DSB-online) teenust vastavalt kliendi andmed edastatakse sõiduki andmed kaardi.

 
9. märts 2017. a. Broneerige aeg internetis

Nüüd on remondi- ja teenindusaega võimalik broneerida veebilehel.  Asjakohase vormi leiate siit...

 
8. märts 2017. a. Andke tagasisidet

Oleme tööle pannud tagasiside vormi. Ootame teie ettepanekuid ja arvamusi. Täname juba ette!
 

 
8. märts 2017. a. Juurdepääs WiFile ja ooteruum

Lugupeetud kliendid! Teie mugavuse huvides on meie teeninduses olemas nüüd ooteruum. Teil on võimalik remondiaega sisustada kuni 50 satelliidikanali vaatamise, autoajakirjade lehitsemise või asjaajamisega internetis WiFi kaudu.

 

Arvamused

Sõbrad!
Selleks et oma töö kvaliteeti pidevalt parandada, soovime kuulda teie arvamust meie teeninduse kohta. Meie jaoks on teie arvamus väga oluline. Kutsume teid ettevõtte arengus osalema ja avaldama oma soove autoteeninduse ja muude teenuste kohta.

 

 

Pildigalerii

 
 

 

Ilbos Auto

xxx

 


 

);