Täname tagasiside eest!


Selleks et oma töö kvaliteeti pidevalt parandada, soovime kuulda teie arvamust meie teeninduse kohta. Meie jaoks on teie arvamus väga oluline. Kutsume teid ettevõtte arengus osalema ja avaldama oma soove autoteeninduse ja muude teenuste kohta.

Kui te annate meile tagasisidet, aitate sellega meil end paremaks muuta. Teie küsimused, soovid, ettepanekud ja märkused aitavad teeninduskvaliteeti parandada ja arendada.

Saada

 
Records per Page
Page 4 of 4First   Previous   1  2  3  [4]  Next   Last   
Mati         2.10.2013 15:23:24
Tänud Saime Teilt kunagi esmase TH ja abi. Auto vurab siiani, nii et suured tänud Edu ja jaksu edaspidiseks Submitted By: Mati

Kaido         19.04.2012 19:20:43
Lexuse automaaatkäigukasti remont Tere. Mul Lexus 250i aasta 2006 ja sooviks teada, kas Te remondite ka selle auto automaatkäigukaste...kui ei siis äkki oskate soovitada,kes sellega võiks tegeleda. Oleksin väga tänulik. Ette tänases Kaido Submitted By: Kaido

Janno Põldme         6.02.2011 22:00:22
Mootori remont Volvo S40 1,8 92kw (bens) 2005 mootor B 4184 S11 Kepsusaale on vigane, sellest ka plärin, Infoautos on alt lahtivõetud, varuosana tarnitakse ainult mootori alumist osa: mootoriblokk,kolvid, väntvõll... tervikuna ja see on väga kallis, saalesid eraldi varuosana ei tehtavat, võimalik on ka kogu mootori (kasutatud) vahetus, mis on ca 1/2 alum bloki vahetuse hinnast, Kas mingilgi kujul on saalede vahetus (s.h. väntvõlli lihv) võimalik Submitted By: Janno Põldme

Uudised

1. juuni 2017. a. Nõudke soodustust!

!!! Juhime teie tähelepanu sellele, et flaieri esitamine annab teile õiguse saada soodustust. Soodustuse protsent ja teenused, mis soodustuse alla kuuluvad, on märgitud flaierile.
 

 
30. aprill 2017. a. Uuele aadressile

 

!!!Tähelepanu  Alates 
 2.MAI 2017 ILBOS-AUTO OÜ kolime uuele aadressile, Tallinn (Mustamäe) Kadaka tee 1/2 .Ootame meie kliente uuendatud ja laiendatud teeninduses.
Aadress kaart: https://goo.gl/maps/xps8tGXSgny
 
10. märts 2017. a. MB Online

!!! Meie firma on juurdepääs ühise andmebaasi (online) Mercedes-Benz(DSB-online) teenust vastavalt kliendi andmed edastatakse sõiduki andmed kaardi.

 
9. märts 2017. a. Broneerige aeg internetis

Nüüd on remondi- ja teenindusaega võimalik broneerida veebilehel.  Asjakohase vormi leiate siit...

 
8. märts 2017. a. Andke tagasisidet

Oleme tööle pannud tagasiside vormi. Ootame teie ettepanekuid ja arvamusi. Täname juba ette!
 

 
8. märts 2017. a. Juurdepääs WiFile ja ooteruum

Lugupeetud kliendid! Teie mugavuse huvides on meie teeninduses olemas nüüd ooteruum. Teil on võimalik remondiaega sisustada kuni 50 satelliidikanali vaatamise, autoajakirjade lehitsemise või asjaajamisega internetis WiFi kaudu.

 

Arvamused

Sõbrad!
Selleks et oma töö kvaliteeti pidevalt parandada, soovime kuulda teie arvamust meie teeninduse kohta. Meie jaoks on teie arvamus väga oluline. Kutsume teid ettevõtte arengus osalema ja avaldama oma soove autoteeninduse ja muude teenuste kohta.

 

 

Pildigalerii

 
 

 

Ilbos Auto

xxx

 


 

);